Taylan Demirkaya kimdir?

Girişimciliğin Altın Kuralları kitabının yazarlarından Taylan Demirkaya’yı tanıyor musunuz?

Taylan Özgür Demirkaya, 1999 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra üniversiteden bir arkadaşıyla birlikte bilişim üzerinde bir şirket kurdu. Şirkete ortak olduğu 2000-2002 döneminde, web projelerinin yönetimi, yeni projelere finansman bulunması için iş planı hazırlanması ve iş süreçlerinin takip edilmesiyle ilgilendi. Aynı dönemde Demirkaya, bağımsız denetim şirketinde mail denetim üzerine yardımcı olarak çalışmalarda bulundu.

2003 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak işe başladıktan sonra; Marka Yönetimi, Pazarlama, Pazar Araştırması ve Mali Analiz gibi dersleri vermeye başladı.

2004 yılında aynı kurumda öğretim görevlisi olan Demirkaya; etkili iletişim ve sunum teknikleri, yaratıcı satış, müşteri ilişkileri yönetimi gibi eğitimleri hem üniversitenin sürekli eğitim merkezinde hem de 50’den fazla kurumda 7000 saatin üzerinde verdi.

2010 yılında Embryonix-Girişimci Geliştirme ve Yatırımcı Bulma Merkezi’nin müdürü olan Demirkaya, görevde bulunduğu süre içinde iki önemli projenin kuluçkadan çıkmasını sağlamış, bununla birlikte internet üzerinden 200 bin seferden fazla yüklenen Kendi İşini Kurma Rehberi kitabının ilk bölümünün yazarlığını yapmıştır.

Demirkaya, halen İzmir Ekonomi Üniversitesi İskoç Mesleki Yeterlilik Uluslararası Ön Lisans programında öğretim görevlisidir ve aynı zamanda Embryonix’in müdürlüğünü yürütmektedir. Bununla birlikte yine birçok kurumda, kurum içi ve dışı iletişim ve pazar artırma üzerine danışmanlıklarına devam etmektedir.

Yazar hakkında detaylı bilgi burada.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s