Optimist ve TOÇEV İşbirliğiyle Bu Yıl Çocuklar Daha Çok Kitap Okuyacak!

Öyle bir dünya düşünün ki, aldığınız her kitap karşılığında bir kitap da, onları hiç okuma imkânı bulamamış bir öğrenciye ulaşıyor…

Optimist Kitap ve TOÇEV işbirliğiyle, 2013 yılının Ocak ve Şubat ayı boyunca kendinize ve sevdiklerinize hediye edeceğiniz her kitap bir çocuğa yeni bir dünyanın kapılarını açacak. Kampanya dahilindeki kitaplardan herhangi birini %30 indirimle satın aldığınızda, bir çocuk kitabı TOÇEV çocuklarına veya bir çocuk gelişimi kitabı onların ailelerine gidiyor. Kampanyamıza katılın, hediyenizi ve mutluluğu ikiye katlayın!

Hediye paketinde hangi kitaplar var?

(Kitaplar hakkında detaylı bilgi için kapak görseline tıklayınız)

Kilit Fikirler

Hediye alacağınız şanslı kişi felsefe ve psikolojiye meraklı bir kitap kurdu mu? O halde ona Kilit Fikirler Seti’ni armağan edin; Marx, Nietzsche, Freud ve Jung’un fikirlerini bugüne taşıyan kilit noktaları çözerken yaşayacağı serüvene ortak olun!

Sorumluluk DevrimiKahramanımız bir doğa dostu ve ekolojik sorunlar ve çözümleri odaklandığı konular arasında mı? O zaman, “Attığımız her adımda, aldığımız kararların bizden sonraki yedi kuşak üzerindeki etkisini hesaba katmak zorundayız.” düsturuyla yola çıkan Jeffrey Hollender ve Bill Breen’in kaleminden Sorumluluk Devrimi kesinlikle ilgisini çekecek!

YönetimBüyük Değişimler Çağında YönetimDrucker ve LiderlikEtkin Yöneticinin Seyir DefteriYoksa o bir yönetici ya da yönetici adayı mı ya da tam bir lider olarak doğmuş ama henüz farkında mı değil? Size önerimiz, yönetim biliminin kurucusu Peter Drucker’ın yüz yıl öncesinden bugüne ışık tutan, birbirinden değerli kitaplarından oluşan Drucker Kitaplığı! (Dizinin tüm kitapları kampanyaya dahildir)

Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 ŞeyFilm Okulunda Öğrendiğim 101 Şey

Moda okulunda Öğrendiğim 101 Şey

İşletme Okulunda Öğrendiğim 101 Şey

Küçük tüyolarla büyük işler başaran bir meraklı mı? 101 Şey Dizisi; mutfaktan sinemaya, modadan işletmeye sihirli ipuçlarıyla tam ona göre. Bu dizide hayatı kolaylaştıracak yüzlerce öneri saklı!

Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor

Anne Babanın Sihirli Sandığı

Haydi Oynayalım

Karşınızdaki bir anne-baba ya da anne-baba adayı ve yavrusuyla ilişkisinde en doğru tavsiyelere ihtiyacı var; o zaman Aile Kitaplığı’na bir göz atın: Bebeğiniz Sizinle Konuşuyor, Anne Babanın Sihirli Sandığı, Haydi Oynayalım; biri mutlaka onun için!

Bi Tur Versene

O tam bir maceracı, doğa dostu bir bisikletsever ve sanata da meraklı; o zaman, Aydan Çelik’in bisiklet yazıları ve çizilerinden oluşan Bi Tur Versene isabetli bir tercih!

Hediye paketi kampanyamız sadece doğrudan yayınevimizden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kitapları %30 indirimle satın almak için bizimle aşağıdaki numara ve adresten iletişime geçebilirsiniz.

Deniz Bektaş Çelik – Satış ve Pazarlama Müdürü

0.216.412 72 13 / 125

e-posta: optimist@optimistkitap.com

TOÇEV: Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek vermekte ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1994 yılında kurulan TOÇEV, Türkiye genelinde 12 ulusal proje yürütmektedir. TOÇEV faaliyetleri ve projeleriyle beş milyon çocuğa dokunmuştur. 2012 yılında başlattığı “Farkında mısınız? Dokunuyoruz!” konseptli tanıtım kampanyasıyla toplumda sosyal sorumluluk bilincini artırmayı hedefliyor.
TOCEV yazarak 5944’e mesaj atarak 5 TL bağışta bulunabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için www.tocev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s