Şirket Kütüphaneniz Yeterince Zengin Değil mi?

Şirket Kütüphanesi

Hızla değişen ve gittikçe karmaşıklaşan iş dünyasında, tam da ihtiyacınız olan bilgiye zamanında ulaşabilmek hayati bir önem taşıyor. Yeni dünya dinamiklerini anlamak, yeni ekonomiyi, rekabeti, değişimi, liderliği, yönetim anlayışlarını kavramak her zamankinden daha acil bir sorun haline geldi.

Hem yöneticilerin hem de çalışanların hızla değişen bu dünyaya ayak uydurmalarına yardımcı olacak kitaplar yayınlıyoruz. Çağımızın fikirsel alt yapısını oluşturan temel kaynakların yanı sıra pratik meseleleri hızla kavramanızı sağlayacak kitaplarla iş hayatındaki veriminizi artırıyoruz. Yönetim biliminin kurucularından dünyanın en ünlü inovasyon gurularına kadar dünyaya yön veren isimlerin eserlerini Türkçeye kazandırıyoruz.

İş dünyasıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kitaplarımızla şirket kütüphanenizi zenginleştirebilir, uzmanlar tarafından özenle hazırlanan kitap setlerimizle yeni çağın trendlerine hâkim olabilirsiniz.

* Şirket Kütüphanesi kitap listelerini aşağıdaki linklerden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Şirket Kütüphanesi
Diğer Setler
 
 * Kütüphane projesi hakkında detaylı bilgi için:
Deniz Bektaş Çelik
Satış ve Pazarlama Müdürü
0.216.412 72 13 / 125
deniz@optimistkitap.com

Şirket Kütüphaneniz Yeterince Zengin Değil mi?’ için 3 yanıt

 1. En büyük hizmet insana yapılan hizmettir. Siz onun merkezine yani beynine en büyük yatırım olan kitabı sunuyorsunuz. Başarılı ve faydalı çalışmalarınız için sizleri kutluyorum. Emeği geçenlere, yazarlara,onların anne babalarına, hocalarına hürmetlerimi, saygılarımı sunarım.
  Bizde Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. şirketimizde 2 ayrı kitaplık oluşturduk. Bir tanesi ab-ı hayat su kültürü koleksiyonumuz içerisinde “Kültür ve Sanat kitaplığı” ve bir diğeri de personele, dostlarımıza, misafirlerimize açık olan, kişisel gelişim, ahlak, tarih, satış ve benzeri biraz daha insana, gündelik hayata dair kitaplardan oluşan “Personel kitaplığımı”dır.
  Şirketimizde yürütmekte olduğumuz personel gelişim ve paylaşım çalışmaları kapsamında çalışan arkadaşlarımız buradan aldıkları kitabı okuyor, özetini hazırlıyor ve “Paylaşım ve Gelişim Toplantıları” nda tüm arkadaşlarına, yönetime sunumunu yapıyor.Kendisinin topluluk karşısında konuşma, ikna etme gibi özellikleri gelişiyor ve hemde bilgi ve deneyimini arttırıyor.
  Bu toplantılara zaman zaman da işadamlarından, bürokratlardan, dostlarımızdan “Başarı hikayeleri konuğu” davet ediyor, onların hayat deneyimlerini dinliyoruz. Dumankaya İnşaat Yön.Kur.Bşk sayın Ali Dumankaya,İnanlar İnşaat Yön.Kur.Bşk. sayın Serdar İnan, Ode Şirketler Gurubu Yön.Kur.Bşk. Sayın Orhan Turhan beyi bunlar arasında sayabiliriz. Kendilerine katılımları ve paylaşımları için teşekkür ederim.
  Şahsım ve şirket çalışanlarımız adına çok faydasını gördük. Tüm işadamı, sanayi dostlarımıza, yöneticilerimize tavsiye ediyorum. Fabrikalarda, işletmelerde küçük kitaplıkların oluşturulması, insanların kitaba yaklaştırılmaları, onunla dostluğa daveti çok faydalı vede gerekli bir çalışma. Almanya’da 1 kişiye 6 kitap düşerken, bizde 6 kişiye 1 kitap düşmesi ibret alınması ve harekete geçilmesini gerektiren bir durum.
  Sizleri ve arzu eden dostlarımızı Başakşehir İkitelli’deki fabrikamıza, genel müdürlüğümüze bekleriz. Fabrikamıza geldiğinizde (www.ab-ihayatsergisi.com,) 1500 yıllık yaşlarda ender su kültürü eserlerinden oluşan sergimizi de gezmiş ve geçmişe yolculuk da yapmış olalcaksınız.
  @ralitopcu twitter sayfamızdan kütüphanemize,toplantılarımıza ait bazı görüntülere ulaşabilirsiniz.
  Su gibi duru, su gibi coşkulu ve su gibi aziz olunuz.
  Recep Ali Topçu
  Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. Yön.Kur.Bşk.

  1. Sn. Recep Ali Topçu,

   İlginiz, nazik davetiniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür eder, şirketinizin gerçekleştirdiği projelerin diğer şirketlere de örnek olmasını dileriz.

   Saygılarımızla,

   Optimist Kitap Ailesi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s