Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Yazar: Don Peppers – Martha Rogers

Hiçbir şirket müşterisiz başarılı olamaz. Müşteriniz yoksa bir işiniz de yoktur. Hobiniz vardır.

İlk baskısından 10 yıl sonra, birçok akademisyen, sektör lideri ve danışmanın katkı sağlayarak ciddi ölçüde güncellediği ve genişlettiği Müşteri İlişkileri Yönetimi, CRM devrimini analiz eden olağanüstü bir kaynak olmayı sürdürüyor.

Alanındaki en kapsamlı başucu kitabı olma özelliğini koruyan Müşteri İlişkileri Yönetimi haberleşmeden finansal hizmetlere, perakendeden ambalajlı mallara, ilaç endüstrisi ürünlerinden şirketler arası ticarete (B2B) hemen tüm farklı iş kategorilerinde müşteri merkezli bir yaklaşım benimsenmesine yönelik, gerçek iş dünyası sorunlarını ele alıyor.

Okurun müşteri stratejisinin özünü ve bunu 21. yüzyılda başarılı bir işletme yönetme görevine nasıl uygulayacağını anlamasına yardım etmeyi amaçlayan kitap, interaktif çağda müşteri ilişkileri yönetimini de kapsamlı bir şekilde ele alıyor.

Bu müşteri için, bu zamanda en doğru iletişim ya da teklif nedir?” sorusunun yanıtını arayanlar, güven yaratıcı yeni yöntemleri okurken, sektörlerindeki en iyi müşterileri kazanma, tutma ve artırma kabiliyetlerini geliştirecekler.

(Detaylı bilgi için lütfen kapak görseline tıklayınız)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s