Pazarlama Zirvesi’nde Bu Sene Katlı Değer Yaratmak Konuşulacak

Her yıl dünyaca ünlü konukların yer aldığı Pazarlama Zirvesi bu yıl “Exponential / Katlı Değer Yaratmanın Yolları” konseptiyle 17’inci kez kapılarını açacak. MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen Pazarlama Zirvesi, dünyanın en iyi pazarlama düşünürlerini 6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Raffles İstanbul Zorlu Center’da 2 bin 500’e yakın katılımcıyla bir araya getirecek. Türkiye’nin en önemli pazarlama etkinliği haline gelen ve pazarlama alanındaki en iyi fikirlerin konuşulacağı Pazarlama Zirvesi’nde iki gün boyunca katlı değer yaratmanın yolları katılımcılarla paylaşılacak.

MCT Danışmanlık’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konuklarla 6-7 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bu yıl “Exponential / Katlı Değer Yaratmanın Yolları” konseptinin  konuşulacağı, BCG (The Boston Consulting Group)’nin Ana Bilgi Sponsoru; Metro, Paşabahçe ve Vestel’in Ana Sponsor olduğu Pazarlama Zirvesi’nde Konferans Başkanlığını geçen sene olduğu gibi “Dünyanın en iyi ticari zekâlarından biri” olarak tanımlanan Peter Fisk yapacak.

Pazarlama Zirvesi’nin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında tüketicinin zihnini okuyan, yeryüzünün en etkili pazarlama dahisi, Değişim Ajanı, Marka Fütüristi, Yazar Martin Lindstrom; iş modellerini yeniden tasarlayan finansal deha, vizyoner girişimci BCG Digital Ventures, Yönetici Ortağı Mark Zaleski; Bitcoin’i yaratarak, dijital paranın geleceğini yazan Teknoloji Danışmanı Peter Vessenes; lüks tüketim dünyasindan ödüllü Marka Profesörü Mark Ritson; dijitalin ve müzik dünyasının genç, yenilikçi direktörü Spotify Türkiye Ülke Direktörü Ergül Çivi; yerel üreticiden tüm dünyaya sürdürülebilir tüketimi hedefleyen perakende lideri Metro Toptancı Market Türkiye, Genel Müdürü Kubilay Özerkan; en beğenilen şirketlerin Yaratıcı Danışmanı Management Centre Türkiye CEO’su Tanyer Sönmezer gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

 MCT Danışmanlık Hakkında:

MCT Danışmanlık, Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında 1992 yılından bu yana hizmet veren bir yönetim danışmanlık şirketidir. 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen “İnsan Kaynakları” ve “Pazarlama Zirvesi” gibi etkinlikler ile binlerce profesyoneli bir araya getiren MCT Danışmanlık, Investors in People (IIP) ve Investor in Customers (IIC) gibi insan kaynakları alanında tüm dünyada kabul gören ödülleri almanın yanı sıra, 2012 yılında da The Work Style Magazine tarafından “Dünyanın En İyi Çalışma Kültürüne Sahip 10 Şirketi” arasında gösterilen ilk ve tek Türk şirketi olma başarısını göstermiştir. 2012 yılında Birleşik Krallık merkezli The Insights Group’un, 2013 yılında ise Amerika merkezli 140  ülkede faaliyet gösteren Society For Human Resource Management (SHRM)’ın Türkiye’deki tek resmi iş ortağı oldu. Hizmet verdiği alanlarda daima öncü rol oynayan MCT Danışmanlık,  Mayıs 2012’de İMKB Gelişen Hizmetler Piyasası’nda ( Borsa İstanbul A.Ş.) halka açılarak Türkiye’nin halka açık ilk ve tek danışmanlık şirketi olma gururunu yaşamıştır.

BİLGİ İÇİN

Dicle Senem Kotan Kayıkçı – MCT / Pazarlama Müdürü

dkotan@mct.com.tr  / Tel: 0212 310 17 00

mct_pz16_basin_gorse38e923

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s